O nas

Jesteśmy mobilną firmą, która zajmuje się naprawą elektroniki i sprzedażą oryginalnych części do samochodów ciężarowych, głównie marki Volvo.

Nasza firma nie jest związana z Volvo Polska spółką z o.o. i nie prowadzi autoryzowanego przez nią serwisu oraz sprzedaży.

Gwarantujemy naprawę instalacji i elektroniki(kaset sterujących samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i urządzeń produkcyjnych) oraz profesjonalną diagnostykę urządzeń elektrycznych za pierwszym razem.

Potrafimy rozwiązać większość problemów związanych z elektroniką i drobną mechaniką w rozsądnych pieniądzach i w krótkim czasie. Biorąc pod uwagę potrzeby klientów pojazdów ciężarowych i maszyn świadczymy usługi na miejscu państwa bazy, w miejscu awarii(duże koszty holowania), na budowie i wszystkich innych miejscach gdzie dojazd zepsutego pojazdu jest zbyt kosztowny i czasowo nie do przeskoczenia. Nasz dojazd do samochodu będzie znacznie tańszy i szybszy.

Posiadamy bardzo dużą wiedzę, większość narzędzi specjalnych, obszerną wiedzę techniczną i współpracujemy z najlepszymi elektronikami pojazdów samochodowych. Udzielamy porad jak usnąć awarię w ramach możliwości kierowcy lub mechanika.